Hakkımızda                                                                                                                                                                           MENSAD İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

 
 
 
 

19 yıllık ithalat ve ihracat konularında deneyimli, yabancı lisan bilen elemanları bünyesinde bulunduran firmamız, kurulduğundan beri bütün müşterilerini şirket ortağı gibi görmektedir.

Önce hizmet anlayışı ile, teknik bilgi ve dünya bağlantıları ile müşterilerinin ihtiyacına cevap verebilmek ve onları daha fazla memnun edebilmek için, her gün daha fazla gayret göstermektedir.

Dışa dönük ve sürekli gelişimi amaçlayan bir firma olarak MENSAD, gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında, sektörlerle ilgili her türlü teknolojik ve bilimsel gelişimi günü gününe takip etmekte, fuar, eğitim gezileri, seminer ve konferanslarda aktif olarak yer almaktadır.

Güçlü bir takım ruhu ile, sadece bilgi ve deneyimlerimizi değil, teknolojik yenilikleri de müşterimizin hizmetine sunmaktayız.

Kalite, güven, tutarlılık, kendini sürekli geliştirme, ben değil biz anlayışı, insana ve çevreye saygı gibi evrensel ilkeleri kendine rehber edinen MENSAD; bu konular ile ilgili her türlü yatırımı yapmakta, üzerine düşen görevleri yerine getirmektedir.

Firmamızın Aktiviteleri :

·         İthalat & İhracat.

·         İç & Dış ticaret.

·         Yurtiçi ve yurtdışı temsilcilik.

·         Danışmanlık.

“Araştırma ve geliştirme” ye oldukça önem veren firmamız, müşterilerine sağlayacağı teknik bilgi sayesin- de ürün kalitesinin iyileştirmesini ve yeni ürünler geliştirilmesini sağlamaktadır.

 

 
  Firmamızın Türkiye’ de Temsil Ettiği Firmalar :  
 
 
     
 

         

Flekso ve Gravür Baskı Makineleri

 

Rulo Çöp Torbası Makineleri

 

Geri Dönüşüm Makineleri

[ detay için tıklayınız ]

 

[ detay için tıklayınız ]

 

[ detay için tıklayınız ]

.............................................................................................................................................................................................................................................
         

 

 

         

Kalınlık Ölçme ve Dozajlama Sistemleri

 

Mikro ve Makro Delme Aparatlar

 

Termoform-Şekillendirme Makineleri

 

[ detay için tıklayınız ]

 

[ detay için tıklayınız ]

 

[ detay için tıklayınız ]

         
 
     
 
 
 

 
 
 
   
 
       
   Ana Sayfa  
   İLLİG      Kurumsal Bilgiler  
   NGR      Ürün ve Hizmetlerimiz  
   COMEXI      Ürün Videoları  
   PLASTCONTROL      Ürün Katalogları  
   COEMTER      İletişim Bilgileri  
   MÜNSTER      İkinci El Ürünlerimiz  
       Şişirme Film-Ekstrüzyon Kitabı  
     
       
Copyright © Mensad İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Telefon:+90 342 231 00 31 (pbx) Fax:+90 342 231 00 28                                 Her Hakkı Saklıdır.