İLLİG günümüzün termoform makineleri, kalıpları ve ambalaj teknolojilerinin lider üreticilerinden biridir. Şirket 1946 yılında kurulmuştu ve ilk vakum şekillendirme makinesini ürettiği 1956 yılında; sanayinin birçok dalında hiç kimse termoplastik malzemeden şekillendirilmiş ürünlere ilgi göstermemişti. 

Müşteri ihtiyaçlarından hareketle, ILLIG yüksek teknik detaylarda ve ekonomik imalat sistemlerinde ürettiği makinelerin %70’ini Almanya dışına ihraç etmektedir. Bütün geliştirmelerin ana önceliği termoformun devam etmesi ve kendi uygulama alanlarının genişletilmesidir. Geleceğe odaklanmış ve netlikle tanımlanmış firma politikası, iki kuşak ILLIG ailesinin saptamasından gelen kararıdır. Bu bizim deneyimli çalışanlarımız ve yetenekli personelimizin de güvencesidir. Firmamızın gelişmeye devam etmesi temeli, geleneksel değerlerimizin sürdürülmesini garanti ettiği gibi aynı zamanda yeniliklere uyum sağlama kabiliyetimizi de sağlar. Bu müşterilerimiz ve çalışanlarımızın yakın ilgili varlığıdır.


  TERMOFORM      
         
 

 
         
 

 Levha İşleme Makineleri  

  Kap ve Kapak Şekillendirme Makineleri

  Otomatik Şekillendirme ve Kesme Makineleri

 
 

 

 ayrıntılar için tıklayınız.

 

ayrıntılar için tıklayınız.

 

ayrıntılar için tıklayınız.

 

         
  PAKETLEME TEKNOLOJİSİ      
         
 

 

 
         
 

  Blister (Kabartma) Makineleri

  Dolum Makineleri

 .

 
 

 

ayrıntılar için tıklayınız.

 

ayrıntılar için tıklayınız.

 

 

 
   
     
  ÜRÜN VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ.  
 

  İLLİG sadece yeniliğin öncüsü, patentlerin ve detaylardaki icatların sahibi değildir. Termoform alanındaki araştırmaların ve müşteriler ile yakın işbirliği sayesinde geleceğe yönelmiş imalat sistemlerinin, manüel yüklemeli makinelerden tam otomatik sanat eseri imalat hatlarına doğru gelişimin sonucudur. Kalite ve kavram en yüksek güvenin temelidir. Yedek parçaların düzgün sevkiyatı ve yetenekli servis personeli, imalat sistemlerimizi kullanan müşterilerimizin yıllarca çalışmasını sağlama alır. 

Geliştirilen çözümler sonradan da makinelerimize uygulanabilir. Enerji tüketimini düşüren modern teknikler ve testi ile kontrolü onaylanmış tamirat ve bakımlar mevcuttur. İşleme tekniği ve komple kavram göz önüne alınarak yeni tip kalıplar geliştirilmiştir. 

Denenmiş ve test edilmiş bu sonuçlar standart makinelerde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve ekonomik imalat yapmasını sağlar.
 
 

 
 
 
   
 
       
   Ana Sayfa  
   İLLİG      Kurumsal Bilgiler  
   NGR      Ürün ve Hizmetlerimiz  
   COMEXI      Ürün Videoları  
   PLASTCONTROL      Ürün Katalogları  
   COEMTER      İletişim Bilgileri  
   MÜNSTER      İkinci El Ürünlerimiz  
       Şişirme Film-Ekstrüzyon Kitabı  
     
       
Copyright © Mensad İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Telefon:+90 342 231 00 31 (pbx) Fax:+90 342 231 00 28                                 Her Hakkı Saklıdır.