RDM MAKİNELERİ
  Kap Şekillendirme Makineleri RDM - K
 
 
Şekillendirme/kesme teknolojisi, kusursuz mekanik sürücü sistemleri ve minimum şekillendirme toleranslarını temsil eden; ILLIG’in en uzun geleneklerinden birisidir. RDM makineleri, RDM-K makineleri ve özel kapak makineleri gibi farklı makineler, farklı şekillendirme alanları ile bulunmaktadır. Bununla birlikte, RDM 75 K tipi makinemizin tanıtımı ile birlikte kap şekillendirme yeni bir boyuta ulaştı. Artık bugün, 40 gözlü kalıp ile saatte 80.000 adet üretime ulaşılmıştır. Bu tip makinelerimizin ana imalat alanı ise yoğurt, ayran ve margarin kaplarının üretilmesidir. Taban kısmı delikli bahçe/sera saksısı gibi düşük birim ağırlıklar da yeni uygulamaların sonucudur.
 
Verimli imalat ve yüksek kalite standartları ile buluşmada tek işletim sistemi ile geniş oranlarda zincirleme yan donanım bağlantıları, komple çözüm oluşturur. Bobin beslemeli makinelerimizdeki geliştirmeler, imalat kontrolü ve iyileştirmeleri güçlendirir. Detaylardaki çözümler, bütün parametrelerin düzenlenmesini kolaylaştırır. Yeni kontrol sistemimiz, masrafsızca hız, basınç, sıcaklık gibi parametre düzenlemelerini mümkün kılar. Motor sürücülerinin birleşimi ile bu parametrelerde kolayca hafızaya alınabilir ve geri yüklenebilir.
 
 

 

 
 
Kullanıcı, farklı uygulamalarla buluşmak için, ürüne bağlı ayrıntılı serilerden birini seçebilir.
 
Şekillendirme alanları:
   
RDM 50 K 500 x 280 mm
RDM 54 K 520 x 300 mm
RDM 70 K 680 x 280 mm
RDM 75 K 700 x 450 mm
 

 
 
Kapak  şekillendirme makineleri  RDM 45/3 ve  RDM 58/3
   
Bu otomatik basınçlı şekillendirme makineleri özellikle düz yüzeyli parçaların yapılmasına uygundur. Şekillendirme üst baskı kullanılmadan yapılır. Kusursuz şekillendirme, şekillendirme/kesme teknolojisi ile üretilir. Kesilmiş ürün, kalıbın üst parçasının içinde bulunan dizme/toplama/sayma bölümünün içine itilir ve oradan da aralıklı olarak boşaltma kanalına itilir. RDM 58/3 tipi makinede, ürünler daha sonra boşaltma konveyörüne transfer edilir. Otomatik levha gerdirme düzeneği ise PP hammadde işleme sırasındaki levha sarkmalarını engeller.

 

 
 

 
 

 
 
 
   
 
       
   Ana Sayfa  
   İLLİG      Kurumsal Bilgiler  
   NGR      Ürün ve Hizmetlerimiz  
   COMEXI      Ürün Videoları  
   PLASTCONTROL      Ürün Katalogları  
   COEMTER      İletişim Bilgileri  
   MÜNSTER      İkinci El Ürünlerimiz  
       Şişirme Film-Ekstrüzyon Kitabı  
     
       
Copyright © Mensad İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Telefon:+90 342 231 00 31 (pbx) Fax:+90 342 231 00 28                                 Her Hakkı Saklıdır.