GRANÜL-TAŞIMA – BESLEME & KONTROLÜ

 

 
       
 

PLAST-CONTROL'ün ana faaliyet  alanında, makine ve tesis kontrolünün yanısıra ekstrüzyon makineleri  ve tesislerinin ekipman teçhizi de bulunmaktadır.

   
       
     
         
 

Sadece donanım sunumlarının yanı sıra, gereksinime göre mühendislerimiz tarafından kompleks  vakumla taşıma sistemleri projelendirilebilir. Tasarımlarımızın temelini malzemede hasar yapmayan bir taşıma, toz ve yumak oluşumunu önlemek, çok uzun vakum hatları ve yüksek kullanılabilirlik seviyeleri gibi farklı talepler oluşturmaktadır.

 

Dönüşümlerde ve malzeme değiştirmelerde ham madde kayıplarını en aza indirmek için „Material Minimizing Control“ sistemi geliştirildi. Bu program sayesinde bir dönüşüm işlemi esnasında biriktirme kaplarının tamamen boş olması sağlanır ve tartı hunisinde sadece çok az miktarda malzeme kalır.

 
         
 

Az miktarda tek bir komponenti kısa mesafelerde taşımak veya merkezi bir vakum tertibatlı büyük bir tesiste saatte birkaç ton kapasite ile mi donatmak istiyorsanız,biz doğru çözümü biliyoruz ve uygun cihazlara da sahibiz.

 
 

Avantajlarınız:

 

  •  az sürtünmeli bir yapı

  •  yüksek esneklik

  • merkezi kumanda

  • MMC (Material Minimizing Control)  sayesinde atık azaltılır

 
       
     
 

1)  PCH 400'lü vakumlu taşıma sistemi

2)  Vakumlu taşıma sisteminin yapısı

3)  PCP ön filtreli vakum pompası

4)  MMC (Material Minimizing Control)

     

 
 
 
   
 
       
   Ana Sayfa  
   İLLİG      Kurumsal Bilgiler  
   NGR      Ürün ve Hizmetlerimiz  
   COMEXI      Ürün Videoları  
   PLASTCONTROL      Ürün Katalogları  
   COEMTER      İletişim Bilgileri  
   MÜNSTER      İkinci El Ürünlerimiz  
       Şişirme Film-Ekstrüzyon Kitabı  
     
       
Copyright © Mensad İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Telefon:+90 342 231 00 31 (pbx) Fax:+90 342 231 00 28                                 Her Hakkı Saklıdır.