NAVIGATOR İLE MODERN

TESİS KONTROLÜ

 
 

Genel olarak geçerli olan kullanım tüm tesis tasarımlarına adapte edilebilir ve çok farklı ekstrüzyon tesislerinde bir dönüşüm sonrası tekdüze bir kullanım tasarımı elde edilebilir. Bu tasarımın ülkenizin dilinde olması bizim için doğaldır.

Avantajlarınız:

 

•    uygun fiyatlı sonradan donatım

•    tesisin tamamı dokunmatik ekran üzerinden kontrol edilir

•    modüler yapı

•    kullanıcı dostu

•    güvenlik işlemleri

 
     
 

Bir sistem ACS'sine entegre edilmiş olan NAVIGATOR kontrol tasarımı sayesinde ekstruder, sıcaklıklar, kalibrasyon sepeti ve çekii kule gibi tüm sistem komponentleri dokunmatik ekran üzerinden basit ve konforlu bir şekilde kontrol edilebilir. Sonradan donatmada veya yeni tesislerde – modüler ve uyum sağlayabilen yapısı sayesinde NAVIGATOR hızlı ve kolay bir şekilde adapte edilebilir.

 

Mevcut tesislerde eski bilgisayarlar ve kontrol sistemleri artık piyasada bulunmayabilir ve yedek parça tedarik etmek de zorlaşabilir. PLAST-CONTROL büyük bir çaba göstererek donanım ve yazılımları kendisi üretmektedir ve bu sayede sizi piyasada yaygın olan tedarik konusunda  bağımsız bir duruma getirir. Tüm ürünlerimiz için uzun vadeli tam bir servis garantisi vermekteyiz.

İyi görünen bir alarm sistemi operatörü güvenilir bir şekilde hata kaynakları ile ilgili olarak uyarır ve arıza sürelerinin minimum seviyede olmasına yardım eder.

 

 

 

 

 

 
 
       
     
 

NAVIGATOR tasarımımızın en güçlü tarafı özel müşteri isteklerini yerine getirebilmesidir. Donanım ve yazılım özel olarak uyarlandığında, müşterilerimiz ilgili üretim gereksinimlerine uyarlanmış optimum bir tesis ( makine )  tasarımı kurabilirler.

 Yaygın olarak kullanılan tüm arabirimlerin eklenmesi ve kapsamlı sinyal uyarlamaları sayesinde, NAVIGATOR makine kontrol ünitesi tüm tesis tasarımlarına uyarlanabilir.

1)  Besleme

2)  Tahrik üniteleri

3) Komple Coeks tesisi ( makineler ) için elektrik panosu

4) Navigator bağlantısı

5) İşletim istasyonu

 

 
       
   

Sunduğumuz çalışmalara proje yönetimi, gerçekleştirme ve gerekli tüm çalışma adımlarının dokümantasyonu da dahildir. Bu sunumlara ayrıca, montajda kapsamlı teknik ve yasal danışmanlık ile tesis çevresinde güvenlik kontrolü de dahildir.

 

 

       
 

Bir ekstrüzyon tesisinin kapsamlı bir şekilde elden geçirilmesine çoğu zaman bir veya birden fazla elektrik panosunun değiştirilmesi de dahildir. Yaygın olarak kullanılan tüm besleme, tahrik ünitesi, sıcaklıklar gibi elektrik panosu tiplerinin kurulmasını ve genişletilmesini sunmaktayız.

Avantajlarınız:

  • tüm kontrol üniteleri uygun fiyatlı olarak sonradan donatılabilir veya değiştirilebilir
  • uzun süreli yedek parça temini
  • tek noktadan kontrol tasarımı sayesinde kullanıcı dostu
  • dokunmatik ekran üzerinden kumandalı
  • bireysel müşteri istekleri yerine getirilebilir
  • projeler tek elden işlenir
  • çalışma ortamında güvenlik kontrolü
  • elektrik panosu kurulması veya revizyondan geçirilmesi

 

 

 
 
 
   
 
       
   Ana Sayfa  
   İLLİG      Kurumsal Bilgiler  
   NGR      Ürün ve Hizmetlerimiz  
   COMEXI      Ürün Videoları  
   PLASTCONTROL      Ürün Katalogları  
   COEMTER      İletişim Bilgileri  
   MÜNSTER      İkinci El Ürünlerimiz  
       Şişirme Film-Ekstrüzyon Kitabı  
     
       
Copyright © Mensad İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Telefon:+90 342 231 00 31 (pbx) Fax:+90 342 231 00 28                                 Her Hakkı Saklıdır.