GRANÜL-TAŞIMA

& PIPE IDENT

     
         
 

Toz ayırma

Toz ve malzemede bulunan kirler, ekstrüzyon proseslerinde daima sorun oluşturmaktadır. Özellikle dış silolardan makineye kadar olan vakum hatlarının uzunlukları ve çok sayıda boru dönüşlerinde oluşan aşınma parçacıkları mutlaka süzülmelidir. Bu sorunlar için kapsamlı çözümler sunmaktayız – lütfen mühendislerimize danışınız.

     
         
 

Vakum üretimini merkezi bir yerden sağlayan ekstrüzyon işletmelerinin sayısı gittikçe artmaktadır. Bunun nedenleri arasında enerji kazancı, iş yerinde gürültü azalması ve daha az yatırım yaparak daha yüksek kapasite elde etmek de sayılabilir. Makinenin devre dışı kalma süreleri ve bakım giderleri azalır.

     
           
 

Mühendislerimiz sizin ve uygulamanız için optimum vakum pompasını seçebilirler. Bu normal bir yan kanal kompresörü, çeneli pompa veya besleme pompaları olabilir. Bizim geliştirdiğimiz teknoloji ile malzemeler Ø 38/50/70 mm olan borularda 130 m yatay ve 14 m düşey uzunlukta emilebilir.

  1)  PCH 400'lü vakumlu taşıma sistemi

2)  Vakumlu taşıma sisteminin yapısı

3)  PCP ön filtreli vakum pompası

4)  MMC (Material Minimizing Control)

5)  Aktif toz ayırma

6)  PIPE IDENT

   
           
   

PLAST-CONTROL tarafından geliştirilmiş olan PIPE-IDENT-sistemleri kullanıldığında, boru hatlarının yanlış olarak bağlanması hemen hemen mümkün değildir artık.

 PIPE IDENT sayesinde, esnek kavrama tarafı sabit bir kod ile donatılmıştır, sabit taraf bir kablo ve bilgisayar üzerinden kodlanır. Esnek taraf yanlış bir karşı parça ile birleştirildiğinde, bir alarm verilir. Kapalı olan her kavrama kısa mesafeli telsiz cihazı üzerinden algılanır.

 

Avantajlarınız:

  • yüksek şeffaflık
  • hava ve malzeme bağlantıları 360° konumlandırılabilir
  • gereksinime uygun düzen
  • isteğe bağlı olarak dolu/boş bildirimi
  • yüksek güvenirlilik
   

 
 
 
   
 
       
   Ana Sayfa  
   İLLİG      Kurumsal Bilgiler  
   NGR      Ürün ve Hizmetlerimiz  
   COMEXI      Ürün Videoları  
   PLASTCONTROL      Ürün Katalogları  
   COEMTER      İletişim Bilgileri  
   MÜNSTER      İkinci El Ürünlerimiz  
       Şişirme Film-Ekstrüzyon Kitabı  
     
       
Copyright © Mensad İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Telefon:+90 342 231 00 31 (pbx) Fax:+90 342 231 00 28                                 Her Hakkı Saklıdır.