TÜM SİSTEMLER ...

GT3, GDC, GDC-N, ACS

   
         
 

GT3  Ekstruder makinelerinin gravimetrik ayarlanması için, en düşük masraflısı olup, güçlü randımana sahip sistemdir.   Azami 3 huninin  tartımını gerçekleştirmektedir.  Örnek : Bir ana huni ve iki adet dozajlı Mono makineleri veya dozajsız 3 lü Koeks makineleri  içindir.  ) İşlem ve izleme LCD -Ekran üzerinden gerçekleşmektedir.

  GDC ise, makine için, klasik yöntem olup, dokuz gravimetrik sinyaller ile işlem yapabilmektedir. Böylece sistem, temel talepler için, 3 x komponentli, üçlü Koeks makineleri için,  mükemmeldir.  
         
   

GT3 de Vizyalizasyon işlemi, LCD-ekranı üzerinden gerçekleşmekte ve izlenmektedir

 

ACS ise, sistemde hepsini yapabilendir. Eşit zamanda tüm yazılım fonksiyonlarının işlemlerini yapabilmektedir. Geniş kapsamlı işlem yapabilme özelliğinden dolayı, tüm prosesleri TFT-Monitor üzerinden konforlu bir şekilde yapılabilmekte ve izlenebilmektedir.  

 

 
       
 

GDC-N. Programa yeni dahil olmuştur.  Bu sistem ise, 15 adet gravimetrik sistemi tartmaktadır ve film profilini otomatik olarak ayarlamaktadır. İstek üzerine Isı ayarlayıcısı makineye akuple edilebilir.

   
       
 

GDC-N  Sistemi ise, gravimetrik Batch tartımı için, düşük masraflı çözüm olup, toleransları otomatik olarak ayarlamaktadır. Tüm çalışma işlemleri, 10,4 Inch.  TFT-Monitor üzerinden yapılıp, izlenebilmektedir. Dokunmatik ekran fonksiyonlu ise, isteğe göre opsiyondur. 

   
       
   
 

Çok daha fazla ilave yapılabilen, PLAST-CONTROL-Sistemlerinin avatajları aşağıda sıralanmıştır ;

 
         
  1) Sistem GT3

2) Sistem GDC-N

3) Sistem GDC

4) Sistem ACS

 

Avantajlarınız :

  • Kapasiteli Online-Kalınlık ölçme.
  • En ölçümü ve ayarlanması.
  • IBC-ayarlanması.
  • Emme  ve  Beslemenin  kumanda edilmesi.
 
         

 
 
 
   
 
       
   Ana Sayfa  
   İLLİG      Kurumsal Bilgiler  
   NGR      Ürün ve Hizmetlerimiz  
   COMEXI      Ürün Videoları  
   PLASTCONTROL      Ürün Katalogları  
   COEMTER      İletişim Bilgileri  
   MÜNSTER      İkinci El Ürünlerimiz  
       Şişirme Film-Ekstrüzyon Kitabı  
     
       
Copyright © Mensad İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Telefon:+90 342 231 00 31 (pbx) Fax:+90 342 231 00 28                                 Her Hakkı Saklıdır.